drukarki i urz. wielofunkcyjne
Drukarka MS521dn 36S0310
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Model:
MS521dn
- Złącza: RJ-45
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 749,53 zł / szt
2 151,92 zł brutto
Drukarka MS521dn
Wydajny procesor, szybkość druku do 44 stron na minutę, zwiększone bezpieczeństwo oraz trwałość zastosowanych podzespołów urządzenia MS521dn wspierają sukces średnich grup roboczych korzystających z czarno-białych wydruków.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lexmark |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Model | MS521dn |
| Złącza | RJ-45 |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Gramatura papieru (min.) | 60 |
| Gramatura papieru (maks.) | 120 |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Język drukarki | PPDS |
| Waga | 14.1 |
| Maks. prędkość druku w czerni | 44 |
| Zainstalowana pamięć | 512 |
| Maksymalna pamięć | 512 |
| Podajnik papieru | 350 arkuszy |
| Odbiornik papieru | 150 arkuszy |
| Obciążenie miesięczne | 120000 |
| Procesor drukarki | 1.0 GHz MHz |
| Wysokość | 260 |
| Szerokość | 399 |
| Głębokość | 374 |
| Obszar zastosowań | Grupy robocze |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rodzaj nośnika | Karty |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 15500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 380 x 435 x 470 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |