Drukarka LASERJET PRO 4002DW 2Z606F
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Model:
LASERJET PRO 4002DW
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi Direct
- Pełna specyfikacja
Drukarka HP LaserJet Pro 4002dw (2Z606F)
Ta drukarka została stworzona z myślą o maksymalnej wydajności dzięki dużej szybkości i niezawodnemu sprzętowi, zapewniając bezproblemową codzienną pracę z dowolnego miejsca, dzięki czemu możesz bardziej skoncentrować się na swojej firmie.
Maksymalna produktywność
Kompaktowa konstrukcja z przełomową wydajnością. Szybkie drukowanie dwustronne z prędkością do 42 stron na minutę i samonaprawiająca się łączność Wi-Fi. Włączona aplikacja HP Smart umożliwiająca łatwe drukowanie z chmury, w tym aplikacje takie jak Google Drive i Dropbox.
Bezproblemowe zarządzanie
Zarządzaj drukarką za pomocą wydajnego narzędzia Web Jetadmin lub podłącz drukarkę do chmury za pomocą konta HP. Intuicyjne narzędzia do zarządzania pomagają konfigurować drukarkę, wprowadzać użytkowników, śledzić poziomy tonera, zapewniać bezpieczeństwo i nie tylko.
Zabezpieczenia HP Wolf Pro
Zwiększ swoje bezpieczeństwo dzięki zabezpieczeniom HP Wolf Pro natychmiast wbudowanym i wstępnie skonfigurowanym od razu po wyjęciu z pudełka.
| Waga | 10700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 430 x 270 x 460 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | HP Inc. |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Model | LASERJET PRO 4002DW |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Język drukarki | PWG |
| Waga | 8.56 |
| Maks. prędkość druku w czerni | 40 |
| Maksymalna pamięć | 256 |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru | 150 arkuszy |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obciążenie miesięczne | 80000 |
| Procesor drukarki | Szybkość procesora: 1200MHz |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 381 |
| Szerokość | 357 |
| Głębokość | 216 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Druk Photo | Nie |
| PictBridge | Nie |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |