Drukarka LaserJet Pro 4002dn 2Z605F
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Model:
LaserJet Pro 4002dn
- Obsługiwane systemy operacyjne: Android
- Pełna specyfikacja
LaserJet Pro zapewnia niesamowicie szybkie drukowanie i łatwe narzędzia do zarządzania.
Drukarka została skonstruowana z myślą o maksymalnej produktywności, dzięki dużej szybkości i niezawodnemu sprzętowi, co zapewnia bezproblemowe codzienne użytkowanie z każdego miejsca i możliwość skupienia się na prowadzeniu działalności.
Maksymalna wydajność.
Wspieraj swój dynamiczny zespół za pomocą tej szybkiej, inteligentnej drukarki, idealnej dla maksymalnie 10 użytkowników.
HP Wolf Pro Security.
Bezpieczeństwo drukarki od razu po wyjęciu z pudełka. Fabrycznie skongurowane ustawienia oznaczają, że urządzenie jest od razu gotowe do pracy.
Bezproblemowe zarządzanie.
Scentralizuj zarządzanie drukiem w rmie. HP Web Jetadmin ułatwia to dzięki pakietowi funkcji.
Bezproblemowe zarządzanie materiałami eksploatacyjnymi dzięki usłudze Instant Ink.
Zarejestruj się, aby zaoszczędzić na oryginalnym tonerze HP z usługą Instant Ink. Otrzymaj toner, automatyczną dostawę i recykling.
| Waga | 10600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 470 x 280 x 444 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | HP Inc. |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Model | LaserJet Pro 4002dn |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Gramatura papieru (min.) | 60 |
| Gramatura papieru (maks.) | 120 |
| Rozdzielczość druku | 4800 x 600 dpi |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Złącza | 1 x USB |
| Język drukarki | |
| Waga | 8.56 |
| Maks. prędkość druku w czerni | 40 |
| Zainstalowana pamięć | 256 |
| Maksymalna pamięć | 256 |
| Podajnik papieru | Maksymalna pojemność podajnika (arkusze): Do 900 |
| Odbiornik papieru | Standardowa pojemność podajnika papieru: Uniwersalny podajnik 1 na 100 arkuszy, podajnik 2 na 250 arkuszy |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne | Obsługiwane materiały eksploatacyjne: Wkład HP JetIntelligence |
| Obciążenie miesięczne | 80000 |
| Wysokość | 216 |
| Szerokość | 381 |
| Głębokość | 357 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Druk Photo | Nie |
| PictBridge | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rodzaj nośnika | Papier z recyklingu |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |