drukarki i urz. wielofunkcyjne
Drukarka LaserJet Enterprise X50452dn 675R8A
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Model:
LaserJet Enterprise X50452dn
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
2 302,48 zł / szt
2 832,05 zł brutto
Potężna drukarka biurowa A4 dla małych zespołów
Uprość obieg dokumentów dzięki błyskawicznej prędkości i konfigurowalnym funkcjom. Bezproblemowo integruje się z istniejącą flotą urządzeń, skaluje się wraz z rozwojem firmy i zapewnia wiodące w branży zabezpieczenia chroniące Twoje dane.
Zyskaj moc większej produktywności
- Oszczędzaj czas dzięki szybkiemu wybudzaniu drukarki i prędkości druku do 52 stron na minutę, aby sprawnie realizować zadania.
- Bądź zawsze na bieżąco dzięki aktualizacjom oprogramowania sprzętowego FutureSmart, które utrzymują Twoją flotę urządzeń w aktualnym stanie.
- Dostosuj przepływy pracy do własnych potrzeb dzięki konfiguracjom drukarki i oprogramowania dopasowanym do Twoich wymagań.
- Pracuj bez zakłóceń inteligentne usługi monitorują urządzenia w czasie rzeczywistym i rozwiązują problemy, zanim wpłyną na ciągłość pracy.
Uprość pracę dzięki automatyzacji procesów
- Niezależnie od etapu transformacji cyfrowej znajdź idealne rozwiązanie lokalne lub chmurowe, dopasowane do Twoich potrzeb.
- Z łatwością integruj urządzenie z flotą i procesami dzięki pełnej kompatybilności.
Chroń to, co najważniejsze, dzięki najbezpieczniejszej drukarce
- Zadbaj o bezpieczeństwo swojej pracy HP Wolf dyskretnie wykrywa i naprawia skutki cyberataków.
- Uprość zgodność z wymaganiami HP Security Manager automatycznie egzekwuje zasady, dzięki czemu jesteś zawsze gotowy na audyt.
- Zyskaj spokój dzięki zabezpieczeniom gotowym na przyszłość pierwsze na świecie drukarki chronione przed atakami kwantowymi.
Oszczędzaj energię i ograniczaj odpady
- Obniż koszty i wpływ na środowisko dzięki drukarkom i wkładom tonerowym zużywającym mniej energii.
- Spełniaj rygorystyczne kryteria EPEAT Gold, Energy Star i Blue Angel dzięki energooszczędnym konstrukcjom.
- Ogranicz ilość odpadów z tworzyw sztucznych dzięki wkładom tonerowym TerraJet wykonanym częściowo z materiałów pochodzących z recyklingu.
- Łatwo oddawaj zużyte wkłady HP TerraJet do bezpłatnego recyklingu w ramach programu HP Planet Partners.
Specyfikacja techniczna
| Producent | HP Inc. |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Model | LaserJet Enterprise X50452dn |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Gramatura papieru (min.) | 60 |
| Gramatura papieru (maks.) | 200 |
| Rozdzielczość druku | 1200 x 1200 dpi |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Język drukarki | Apple AirPrint |
| Waga | 11.9 |
| Maks. prędkość druku w czerni | 50 |
| Zainstalowana pamięć | 4 |
| Obciążenie miesięczne | 275000 |
| Procesor drukarki | Prędkość: 1.4 GHz |
| Wysokość | 355 |
| Szerokość | 400 |
| Głębokość | 725 |
| Obszar zastosowań | Grupy robocze |
| Format | 16K |
| Druk Photo | Nie |
| PictBridge | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Druk w kolorze | Nie |
| Rodzaj nośnika | Karton |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Waga | 15250 kg |
|---|---|
| Wymiary | 500 x 490 x 430 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |