drukarki i urz. wielofunkcyjne
Drukarka HL-L8240CDW A4/30ppm/(W)LAN/USB-D/NFC
- Model:
HL-L8240CDW
- Obsługiwane systemy operacyjne: Mac OS
- Komunikacja bezprzewodowa: NFC
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 151,87 zł / szt
1 416,80 zł brutto
Brother HL-L8240CDW profesjonalna, kompaktowa, kolorowa bezprzewodowa drukarka biznesowa A4
Bezprzewodowa drukarka biznesowa z tonerem o wysokiej wydajności i elastyczną obsługą papieru
Wszystkie funkcje, których potrzebuje Twoja firma, w specjalnie zaprojektowanej, kompaktowej obudowie.
Cicha, wydajna drukarka kolorowa HL-L8240CDW, umożliwia szybkie drukowanie wysokiej jakości dokumentów, na których może polegać Twoje biuro. Model HL-L8240CDW oferuje najnowsze, standardowe w branży funkcje zabezpieczeń zapewniające bezpieczną ochronę danych, a także elastyczność w dostosowywaniu pakietu rozwiązań do zarządzania drukiem w indywidualnych firmach.
- Drukowanie bezpośrednio z aplikacji komputerowej, USB lub mobilnej
- 512 MB pamięci wewnętrznej
- Podajnik papieru na 250 arkuszy z możliwością rozbudowy do 500 arkuszy
- Zgodność z rozwiązaniami Brother i firm trzecich
- Dostępna w ramach umowy o usługi zarządzania drukowaniem (MPS)
| Waga | 20000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 530 x 480 x 370 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Brother |
|---|---|
| Model | HL-L8240CDW |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Gramatura papieru (min.) | 60 |
| Gramatura papieru (maks.) | 163 |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Złącza | 1 x USB |
| Rozdzielczość druku | 2400 x 600 dpi |
| Ethernet | Tak |
| Język drukarki | |
| Waga | 16.8 |
| Maks. prędkość druku w czerni | 30 |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 30 |
| Zainstalowana pamięć | 512 |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru | 150 arkuszy A4 |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Rozszerzenia gwarancji | 3-lata gwarancji (po rejestracji na stronie www.brother.pl) |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 274 |
| Szerokość | 446 |
| Głębokość | 399 |
| Obszar zastosowań | Dom |
| Format | C5 162 x 229 mm |
| Druk Photo | Nie |
| PictBridge | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rodzaj nośnika | Koperty |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |