Drukarka EP-C800RDW kolor A4/34ppm/3.8pl/(W)LAN/PCL6
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Model:
WorkForce Pro EP-C800RDW
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi Direct
- Pełna specyfikacja
Wysoka produktywność i niski poziom konserwacji
Krótki czas drukowania pierwszej strony (FPOT) wynoszący 4,8 s od włączenia trybu gotowości2 oraz wydajność druku do 50 000 stron (druk czarno-biały) i 20 000 stron (druk kolorowy) bez konieczności wymiany materiałów eksploatacyjnych4 zwiększają produktywność firmy. Pojemność podajnika wynosząca nawet 1830 arkuszy (3 opcjonalne kasety na 500 arkuszy każda) pozwala ograniczyć czas potrzebny na uzupełnianie papieru. Błyskawiczna szybkość drukowania wynosząca 25 str./min3 sprawia, że jest to idealne urządzenie dla wielu sektorów przemysłu: od opieki zdrowotnej po edukację.
Technologia druku Heat-Free
EP-C800RDW to urządzenia stworzone z myślą o wydajności o niskim zużyciu energii1. Przejście na technologię drukowania bez użycia ciepła, która nie wykorzystuje ciepła w procesie nanoszenia atramentu, pozwala uzyskać niższe zużycie energii, oszczędzając czas redukując liczbę interwencji człowieka.
Niski koszt eksploatacji
Wysoka wydajność atramentu obniża potrzebę częstego zamawiania i wymiany materiałów eksploatacyjnych4, zapewniając możliwość prognozowania kosztów druku i konkurencyjny całkowity koszt posiadania. Niższe koszty serwisowania i interwencji sprawiają, że jest to niezawodna i atrakcyjna opcja dla firm. Niski pobór mocy zapewnia znaczące oszczędności.
Rozwiązania stworzone dla biznesu
Pakiet Epson Solutions Suite obejmuje obieg dokumentów i zabezpieczenia, zarządzanie flotą i usługi zdalne. Usługi Epson Remote Services i Epson Print Admin (EPA) umożliwiają łatwą zdalną diagnostykę, pozwalając spełnić wymagania dotyczące bezpieczeństwa druku oraz zgodności z rozwiązaniami innych firm.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Epson |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Model | WorkForce Pro EP-C800RDW |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi Direct |
| Rodzaj druku | Atramentowy |
| Gramatura papieru (min.) | 64 |
| Gramatura papieru (maks.) | 300 |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Rozdzielczość druku | 4800 x 1200 dpi |
| Język drukarki | PCL 5c |
| Waga | 17.6 |
| Maks. prędkość druku w czerni | 34 |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 34 |
| Zainstalowana pamięć | 2.048 |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obciążenie miesięczne | 70000 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 413 |
| Szerokość | 425 |
| Głębokość | 535 |
| Obszar zastosowań | Grupy robocze |
| Format | 267 x 184 mm |
| Druk Photo | Tak |
| PictBridge | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rodzaj nośnika | Papier kolorowy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 1540 kg |
|---|---|
| Wymiary | 610 x 570 x 610 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |