Drukarka CS431dw 40N9420
- Model:
CS431 dw
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Złącza: RJ-45
- Pełna specyfikacja
Lexmark CS431 dw
Zapewnij kolorowe wydruki każdej małej grupie roboczej dzięki kompaktowemu, lekkiemu Lexmark CS431dw, gotowemu do pracy w sieci lub bezprzewodowo, z prędkością do 24 str./min
Klasyczne połączenia, bezprzewodowa wygoda
Oprócz łączności Gigabit Ethernet i USB, dwuzakresowa łączność Wi-Fi umożliwia użytkownikom mobilnym szybkie i łatwe drukowanie za pomocą aplikacji Lexmark Mobile Print, a także technologii Google Cloud Print, Mopria i AirPrint. A aplikacja Lexmark Mobile Assistant upraszcza konfigurację bezprzewodową.
Bezpieczeństwo w pełnym spektrum
Kompleksowe podejście Lexmarka do bezpieczeństwa produktów to zadanie projektowe i inżynieryjne w całym naszym portfolio produktów. Nasze funkcje bezpieczeństwa pomagają chronić Twoje informacje - w dokumencie, na urządzeniu, w sieci i we wszystkich punktach pomiędzy.
| Waga | 19000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 335 x 550 x 515 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lexmark |
|---|---|
| Model | CS431 dw |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Złącza | RJ-45 |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Gramatura papieru (min.) | 60 |
| Gramatura papieru (maks.) | 176 |
| Wydajność mat. eksploatacyjnych |
|
| Rozdzielczość druku | 600 x 600 dpi |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Język drukarki | PCL 5e/5c/6 |
| Waga | 16.1 |
| Maks. prędkość druku w czerni | 24.7 |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 24.7 |
| Zainstalowana pamięć | 512 |
| Maksymalna pamięć | 512 |
| Podajnik papieru | 250 arkuszy |
| Odbiornik papieru | 100 arkuszy |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obciążenie miesięczne | 75000 |
| Procesor drukarki | Szybkość procesora: Dwurdzeniowy, 1,0 GHz |
| Wysokość | 243.7 |
| Szerokość | 411.2 |
| Głębokość | 394.1 |
| Obszar zastosowań | Grupy robocze |
| Format | A4 |
| Druk Photo | Nie |
| PictBridge | Nie |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |