Drukarka Color LaserJet Pro 3202dn 8D7L0A
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Model:
Color LaserJet Pro 3202dn
- Złącza: RJ-45
- Pełna specyfikacja
HP Color LaserJet Pro 3202dn (8D7L0A)
Przeznaczone dla zespołów, które potrzebują profesjonalnej wydajności i szybkiego druku dwustronnego w wysokiej jakości, produktywności i wielokrotnie nagradzanej niezawodności w pozwalającej zaoszczędzić miejsce konstrukcji.
Profesjonalne kolory i szybkość
Szybkie, automatyczne dwustronne drukowanie w kolorze z prędkością 25 str./min.
Profesjonalne zabezpieczenia, które pomagają chronić Twoją firmę
Chroń swoją firmę dzięki proaktywnym, wbudowanym zabezpieczeniom gotowym do pracy zaraz po podłączeniu oraz tonerem odpornym na manipulacje.
Komfort pracy dzięki nagradzanej niezawodności
Wielokrotnie nagradzana niezawodność zapewnia wydajność, na którą możesz liczyć strona po stronie.
Kompaktowa i energooszczędna konstrukcja
Niewielkie wymiary i technologia HP AutoOn/Auto-Off pozwalają zoptymalizować zużycie energii przez drukarkę.
| Waga | 16900 kg |
|---|---|
| Wymiary | 500 x 330 x 510 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | HP Inc. |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Model | Color LaserJet Pro 3202dn |
| Złącza | RJ-45 |
| Rodzaj druku | Laserowy |
| Gramatura papieru (min.) | 60 |
| Gramatura papieru (maks.) | 200 |
| Rozdzielczość druku | 600 x 600 dpi |
| Ethernet | 10/100/1000 Mb/s |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Język drukarki | HP PCL 6 |
| Waga | 13.8 |
| Maks. prędkość druku w czerni | 25 |
| Maks. prędkość druku w kolorze | 25 |
| Zainstalowana pamięć | 256 |
| Maksymalna pamięć | 256 |
| Podajnik papieru |
|
| Odbiornik papieru |
|
| Informacje o gwarancji | 12 miesięcy |
| Materiały eksploatacyjne oryginalne |
|
| Obciążenie miesięczne | 40000 |
| Procesor drukarki | 1,2 GHz |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 254.19 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Szerokość | 390 |
| Głębokość | 419.12 |
| Obszar zastosowań | Biuro |
| Format | DL 110 x 220 mm |
| Druk Photo | Nie |
| PictBridge | Nie |
| Druk dwustronny | Automatyczny |
| Funkcje urządzenia | Drukarka |
| Druk w kolorze | Tak |
| Rodzaj nośnika | Etykiety |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Grafitowy |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |