zestawy
Zestaw fryzjerski
- Bezpieczeństwo:
- Każdorazowo, przed podaniem dziecku zabawki, należy sprawdzić jej czystość i jakość.
- Przed pierwszym użytkowaniem, umyj zabawkę używając gąbki i mydła.
- Opakowanie nie jest zabawką, nie udostępniać do zabawy. Przed podaniem dzieck
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
125480
- Full specification
Status: Out of stock
54.30 zł / szt
66.79 zł gross
Zestaw fryzjerski
Wprowadź swoje dziecko w świat fryzjerstwa dzięki interaktywnemu zestawowi fryzjerskiemu. Ten kompletny zestaw zawiera wszystko, czego potrzebuje młody lub młoda stylistka, aby rozwijać swoją wyobraźnię i umiejętności manualne.
Co znajdziesz w zestawie?
- Szczotka i grzebień - idealne do stylizacji włosów.
- Lusterko podświetlane - Do obserwacji postępów.
- Prostownica z efektami świetlnymi i dźwiękiem symulującym pracę prostownicy.
- Inne akcesoria - między innymi dwa wałki na głowę, plastikowa buteleczka, podstawka do prostownicy.
| Weight | 632 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 445 x 310 cm |
Technical Specifications
| Brand | ASKATO |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 125480 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Do pielęgnacji |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 44.5 x 6.5 x 31 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Fioletowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |