figurki
Zestaw figurek zielony
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE!: Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 12 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegó
- Nr katalogowy:
04491
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
19.68 zł / szt
24.21 zł gross
Zestaw figurek zielony
- Zestaw z 4 figurkami LENA: kierowcą autobusu, rolnikiem, dziewczyną i amazonką.
- Kompatybilny z liniami pojazdów TRUXX.
- Figurki wewnątrz i na zewnątrz odpowiednie dla dzieci od 12 miesiąca życia.
- Zapakowany w kolorowe pudełko ekspozycyjne.
- Wyprodukowane w Europie. Certyfikat TÜV.
| Weight | 99 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 x 185 x 105 cm |
Technical Specifications
| Brand | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE!: Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 12 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegó |
| Nr katalogowy | 04491 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Wariant | Figurka |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 18 x 5 x 10 cm |
| Akcesoria w zestawie | 4 x Figurka |
| Wysokość | 8 |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Typ | Inne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |