edukacyjne
Zestaw edukacyjny Im Genius Predators 2w1
- Nr katalogowy:
304-95421
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Edukacyjne
- Full specification
Status: Out of stock
62.00 zł / szt
76.26 zł gross
I'm Genius Predators 2 w 1
Wejdź do świata dinozaurów! Przed Tobą edukacyjny zestaw, dzięki któremu odkryjesz ich fascynujący świat i poznasz wiele ciekawostek na ich temat. W opakowaniu znajdują się dwa szkielety do złożenia - T-Rexa i Velociraptora. Jednak nie będzie to tak łatwe jak się wydaje! Wszystkie kości musisz odkopać niczym prawdziwy geolog, używając do tego zestawu narzędzi i bloku znajdującego się w opakowaniu.
Technical Specifications
| Brand | Lisciani |
|---|---|
| Nr katalogowy | 304-95421 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Edukacyjne |
| Rodzaj | Zestawy naukowe |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 38,8 x 28,5 x 7,9 cm |
| Wymagania wiekowe | 7 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Weight | 1400 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 x 390 x 300 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |