Zestaw doorbell 2S
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Kąt widzenia przekątna: 166
- Kąt widzenia poziomy: 125
- Full specification
Dzięki monitorowaniu na żywo w rozdzielczości 3MP/2K oraz ultraszerokokątnemu obiektywowi z funkcją obrotu o 30°, wideorejestrator Doorbell 2S zapewnia pełne pokrycie każdego zakątka przed drzwiami. Wyposażony w akumulator o pojemności 5000 mAh, Doorbell 2S działa całkowicie bezprzewodowo, jest wodoodporny i łatwy w instalacji. Czujnik PIR, wykrywanie ludzi za pomocą AI oraz detekcja przebywania w okolicy pozwalają szybko identyfikować potencjalne zagrożenia i natychmiast przesyłać powiadomienia. Doorbell 2S umożliwia rozmowę z użyciem zmiennego głosu oraz oferuje możliwość ustawienia spersonalizowanych szybkich odpowiedzi głosowych w celu ochrony prywatności. Wewnętrzny dzwonek DS2S działa jako wzmacniacz sygnału Wi-Fi oraz lokalna pamięć, zapewniając stabilne połączenie z siecią dla wideorejestratora oraz dodatkową ochronę nagrań.
| Weight | 629 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 160 x 185 cm |
Technical Specifications
| Brand | IMOU |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Kąt widzenia przekątna | 166 |
| Kąt widzenia poziomy | 125 |
| Kąt widzenia pionowy | 98 |
| Wymiary |
|
| Waga | 316.5 |
| Matryca | 1/2.8 Progressive CMOS |
| Obiektyw | Obiektyw stałoogniskowy 2,3 mm, obrót o 30° |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | microSD |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | QXGA 2048 x 1536 |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |