zrób to sam
Zestaw do tkania koralików
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIA! Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zestaw zawiera małe elementy, istnieje niebezpieczeństwo zadławienia. Produkt odpowiedni dla dzieci powyżej 6 roku życia, wymagany nadzór osoby dorosłej podczas zabawy. Przed rozpoczęc
- Nr katalogowy:
42722
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 19 in stock
39.84 zł / szt
49.00 zł gross
Zestaw do tkania koralików
Zestaw do zrobienia oryginalnych bransoletek ze szklanych koralików.
Technical Specifications
| Brand | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIA! Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zestaw zawiera małe elementy, istnieje niebezpieczeństwo zadławienia. Produkt odpowiedni dla dzieci powyżej 6 roku życia, wymagany nadzór osoby dorosłej podczas zabawy. Przed rozpoczęc |
| Nr katalogowy | 42722 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Robótki ręczne |
| Rodzaj | Biżuteria i ozdoby |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 30 x 4 x 11 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Zielony |
| Weight | 350 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 280 x 240 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |