ogrodowe
Zestaw do piasku, 10 elementów
- Bezpieczeństwo:
Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów techniczny
- Nr katalogowy:
05420
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
17.76 zł / szt
21.84 zł gross
Zestaw do piasku, 10 elementów
Różowy, plastikowy zestaw do piasku 10-częściowy, w skład którego wchodzi:
- Plastikowe wiaderko do piasku o średnicy 21 cm i pojemności 2 litrów, z sitkiem
- 2 plastikowe foremki
- Łopatka
- Grabki
- Łopatka do lodów
- 2 foremki rożki do lodów
- Konewka
Wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego. Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 2 roku życia.
| Weight | 457 kg |
|---|---|
| Dimensions | 260 x 310 x 370 cm |
Technical Specifications
| Brand | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów techniczny |
| Nr katalogowy | 05420 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Ogrodowe |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Zestawy do piasku |
| Wymiary | 23 x 28 x 33 cm |
| Wymagania wiekowe | 24 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |