zabawa w dom
Zestaw d o robienia pizzy Creative Chefs
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
488771-INT
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
69.10 zł / szt
84.99 zł gross
Creative Chefs Pizza Kit
Zestaw do zabawy Creative Chefs Pizza Kit to idealna propozycja dla małych kucharzy! Dzięki realistycznym akcesoriom, składnikom z masy Make-It! Mix oraz podświetlanemu piekarnikowi, dzieci mogą przygotować, upiec i podać własną, wymyśloną pizzę. Do zestawu dołączono kartę z przepisem, która w przystępny sposób uczy podstaw gotowania. Opakowanie zamienia się w poręczny stolik do zabawy, co sprawia, że zestaw świetnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i w podróży.
- Realistyczne akcesoria kuchenne, w tym ciasto do pizzy do rozwałkowania, działająca krajalnica do pizzy oraz dodatki.
- Zawiera wielokrotnego użytku plastyczny piasek do modelowania.
- Dołączona karta z przepisem uczy dzieci, jak postępować zgodnie z podstawowymi instrukcjami wizualnymi.
- Hiperrealistyczny zestaw do zabawy w gotowanie.
- Łączy kreatywną zabawę z odgrywaniem ról.
- Zachęca dzieci do interakcji i rozwijania umiejętności kreatywnych.
- Zbierz całą serię, aby stworzyć idealną kuchnię do kreatywnej zabawy.
- Realistyczne dodatki do pizzy umożliwiają stworzenie własnej, artystycznej pizzy.
| Weight | 1500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 400 x 135 x 300 cm |
Technical Specifications
| Brand | Little Tikes |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 488771-INT |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Tematyka | Dania i składniki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 40 x 13 x 30 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |