zrób to sam
Zestaw Crochet Studio Słoneczniki
- Nr katalogowy:
STN9605
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Robótki ręczne
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 13 in stock
19.99 zł / szt
24.59 zł gross
Zestaw Crochet Studio Słoneczniki
Zestaw Crochet Studio od ToysInn, to idealna propozycja dla miłośników kreatywnego relaksu i szydełkowania. W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne elementy potrzebne do wykonania uroczych słoneczników. Kwiaty będą oryginalną dekoracją wnętrza lub początkiem nowej pasji.
Technical Specifications
| Brand | Stnux |
|---|---|
| Nr katalogowy | STN9605 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Robótki ręczne |
| Rodzaj | Tkanie, haft, szydełkowanie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 26 x 21 x 6 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Weight | 225 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 x 210 x 250 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |