klawiatury
Zestaw bezprzedwodowy Multi-Mode 8210M biały
- Model:
8210M
- Podświetlana klawiatura: Nie
- Podświetlenie: Nie
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 3 in stock
106.56 zł / szt
131.07 zł gross
Technical Specifications
| Brand | RAPOO |
|---|---|
| Model | 8210M |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Podświetlenie | Nie |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Zasięg | 10 |
| Rozdzielczość (min.) | 600 |
| Rozdzielczość (maks.) | 1600 |
| Separator | Mysz |
| Profil | Praworęczny |
| Wymiary | 10,7 x 6,4 x 3,6 cm |
| Waga | 71 |
| Pozostałe parametry |
|
| Liczba przycisków | 5 |
| Liczba rolek | 1 |
| Rodzaj | Standard |
| Połączenie | Przewodowe |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | Bateria |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 862 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 x 535 x 160 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |