RC
Zestaw 2 aut R/C
- Bezpieczeństwo:
Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka.
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Full specification
Status: Out of stock
68.90 zł / szt
84.75 zł gross
Zestaw aut zdalnie sterowanych
Funkcje:
- Pełny zakres jazdy
- Ustawienie zbieżności kół
- Sygnalizator - po naciśnięciu przycisku podświetlają się diody na kolory zielony, żółty, czerwony
| Weight | 720 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 450 x 230 cm |
Technical Specifications
| Brand | Artyk |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zaleca się zachowanie opakowań, etykiet oraz ulotek, na których umieszczone są ważne informacje. Opakowanie nie służy do zabawy. Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. |
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 143229 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Typ RC | Jeżdżące |
| Rodzaj | Zdalnie sterowane |
| Skala | 1:20 |
| Wymiary | Długość auta: 16 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 45 x 23 x 10 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe informacje | Produkt może różnić się od ilustracji na opakowaniu. |
| Wymagania wiekowe | 6 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Bateria AG13 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |