Zestaw 15 figurek
- Liczba elementów: 45
- Nr katalogowy:
8344
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Zestaw 15 figurek MAX BUILD
Chcesz BUDOWAĆ WIĘCEJ? W takim razie daj z siebie wszystko z ZURU MAX Build More najlepszymi klockami konstrukcyjnymi, które dają czadu! Załaduj wszystkie swoje ulubione postacie dzięki pakietowi figurek MAX BUILD! Stwórz swój własny świat pełen kosmitów, piratów, ninja i nie tylko. Zawiera 15 figurek postaci MAX BUILD, które są w pełni kompatybilne z głównymi markami klocków. ZURU MAX Build More nie rozbija banku, jak robią to inne marki. Więc nie wydawaj więcej - buduj więcej z MAX! ZURU MAX Build More to najnowsze dzieło ZURU, aby uzyskać pełną kompatybilność z innymi markami klocków za ułamek ceny. Pozwól swojemu małemu budowniczemu poznać nowe sposoby budowania, tworzenia i projektowania dzięki najnowszym klockom, które dają mu więcej i pozwalają zaoszczędzić pieniądze.
NIE WYDAWAJ WIĘCEJ: Wysokiej jakości, ale niedrogie klocki konstrukcyjne, które pozwalają na więcej budowania i więcej zabawy! Zbuduj więcej z Maxem!
| Weight | 220 kg |
|---|---|
| Dimensions | 355 x 240 x 30 cm |
Technical Specifications
| Brand | ZURU Max Build |
|---|---|
| Liczba elementów | 45 |
| Nr katalogowy | 8344 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rozmiar zestawu | Mały |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 24 x 3.5 x 35.7 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Seria | inne |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |