żelazka
ŻELAZKO TURYSTYCZNE SMOOTHER 1200W
- Moc: 1200
- Prasowanie w pionie: Nie
- Funkcje: Lampka kontrolna
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 10 in stock
19.61 zł / szt
24.12 zł gross
ŻELAZKO TURYSTYCZNE SMOOTHER
Turystyczne żelazko Esperanza SMOOTHER doskonale sprawdzi się przede wszystkim na wyjeździe, ale nic nie stoi na przeszkkodzie, by na stałe używac go w domu. Żelazko jest małe, lekkie i poręczne, a przede wszystkim bardzo łatwe w obsłudze. Wyposażone zostało w trwałą stopę pokrytą powłoką nieprzywierającą, która doskonale prowadzi się bez względu na rodzaj prasowanego materiału. Lampka kontrolna sygnalizuje jego pracę a potencjometr temperaturę, którą można dostosować do każdego rodzaju tkaniny.
| Weight | 590 kg |
|---|---|
| Dimensions | 105 x 120 x 255 cm |
Technical Specifications
| Brand | Esperanza |
|---|---|
| Moc | 1200 |
| Prasowanie w pionie | Nie |
| Funkcje | Lampka kontrolna |
| Stopa | Nieprzywierająca |
| Wymiary | 100 x 105 x 245 mm |
| Waga | 0.541 |
| Długość przewodu | 1.4 |
| Typ | Turystyczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |