zegarki i budziki
Zegarek cyfrowy Pokemon
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
POK4374
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 25 in stock
18.00 zł / szt
22.14 zł gross
Zegarek cyfrowy to wyjątkowo atrakcyjny prezent dla Twojego dziecka. Będzie doskonałą okazją, by uczyć się i bawić, poznając tajniki czasu.
Technical Specifications
| Brand | Kids Euroswan |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | POK4374 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Rodzaj | Zegarek |
| Marka | Pokemon |
| Wymiary | 22 x 1,2 x 3,5 cm |
| Waga | 14.5 |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Materiał | PVC |
| Zasilanie | Bateria LR41 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wzór |
| Weight | 24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 x 70 x 280 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |