zegarki i budziki
Zegar ścienny Minecraft 25 cm
- Bezpieczeństwo:
Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ono ważne informacje.
- Produkt na baterie: Tak
- Płeć: Chłopcy
- Full specification
Status: Out of stock
24.90 zł / szt
30.63 zł gross
Zegar ścienny Minecraft
Zegar ścienny Minecraft to niezbędny element wystroju pokoju dziecka, które jest wielbicielem przygód bohaterów tej sagi dla dzieci.
| Weight | 269 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 x 250 x 260 cm |
Technical Specifications
| Brand | Kids Euroswan |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | Zachowaj opakowanie, ponieważ zawiera ono ważne informacje. |
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | MIN3018 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Zegar |
| Marka | Minecraft |
| Wymiary | Średnica: 25 cm |
| Waga | 0.3 |
| Wymagania wiekowe | 4 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |