zegary
Zegar ścienny 30cm sardinia Szary
- Średnica: 30
- Funkcja drzemki: Nie
- Budzik: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
44.75 zł / szt
55.04 zł gross
- Zegar kwarcowy z analogowym wyświetlaczem czasu
- Dyskretny design sprawia, że zegar jest stylowym dodatkiem do stylu życia
- Wskazówka godzinowa i minutowa
- Biała tarcza
- Cyfry 3, 6, 9 i 12 są widoczne na tarczy, a godziny pomiędzy nimi są oznaczone liniami
| Weight | 560 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 310 x 330 cm |
Technical Specifications
| Brand | Hama |
|---|---|
| Średnica | 30 |
| Funkcja drzemki | Nie |
| Budzik | Nie |
| Mechanizm | Elektroniczny |
| Wymiary | Głębokość 3 x średnica 30 cm |
| Waga | 472 |
| Typ | Analogowy |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Ścienny |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |