zegary
Zegar ścienny 30cm fiji z DCF
- Średnica: 30
- Funkcja drzemki: Nie
- Budzik: Nie
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 3 in stock
89.58 zł / szt
110.18 zł gross
- Zegar sterowany radiowo z analogowym wyświetlaczem czasu
- Nowoczesny design sprawia, że zegar ścienny przyciąga wzrok w każdym pomieszczeniu, na przykład w kuchni, salonie lub sypialni.
- Bardzo duża, subtelna różowa tarcza z cyframi arabskimi
- Wskazówki godzinowa, minutowa i sekundowa
Technical Specifications
| Brand | Hama |
|---|---|
| Średnica | 30 |
| Funkcja drzemki | Nie |
| Budzik | Nie |
| Mechanizm | Elektroniczny |
| Wymiary | Głębokość 4 x średnica 30 cm |
| Waga | 585 |
| Typ | Analogowy |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Ścienny |
| Kolor | Różowy |
| Weight | 675 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 310 x 330 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |