zegary
Zegar budzik Plus Charge z projektorem
- Budzik: Tak
- Funkcja drzemki: Tak
- Mechanizm: Elektroniczny
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 14 in stock
106.81 zł / szt
131.38 zł gross
Zegar budzik Plus Charge z projektorem
- Projekcja godziny na suficie lub ścianie obracana pod kątem 360°
- Zegar sterowany radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie
- Strefę czasową można ustawić ręcznie, jeśli czas radia DCF różni się od strefy czasowej
- Programowanie dwóch czasów budzenia, praktyczna funkcja dla dwóch osób wstających o różnej porze
- Szybki alarm (speed) budzi śpiochów rosnącym tempem sygnału budzenia
- Czujnik dotykowy do wygodnej aktywacji podświetlenia ekranu i funkcji drzemki
- Dla poprawy czytelności możliwa jest regulacja podświetlenia ekranu w trybie ciągłym poprzez zasilacz sieciowy
Technical Specifications
| Brand | Hama |
|---|---|
| Budzik | Tak |
| Funkcja drzemki | Tak |
| Mechanizm | Elektroniczny |
| Wymiary | 14,5 cm x 18 cm x 6 cm |
| Waga | 367 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Typ | Cyfrowy |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Biurkowy |
| Kolor | czarny |
| Weight | 350 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 145 x 180 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |