zasilacze
Zasilacz Smart GPS-400A8 400W
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V : 1
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin : 1
- Wymiary:
140 mm x 150 mm x 87 mm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 5 in stock
106.90 zł / szt
131.49 zł gross
GPS-400A8 SERIA SMART
Nowa seria smart oferuje zarówno wysoką jakość wykonania jak i sprawność. Zasilacz jest pomalowany na czarno oraz wyposażony w długie kable, przewód zasilający oraz solidny karton, który chroni go w transporcie. Dzięki sprawność zasilacza na poziomie powyżej 80% SERIA SMART spełnia wymagania zielonego IT, przy umiarkowanej cenie zakupu.
| Weight | 1573 kg |
|---|---|
| Dimensions | 230 x 165 x 95 cm |
Technical Specifications
| Brand | Chieftec |
|---|---|
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 1 |
| Wymiary | 140 mm x 150 mm x 87 mm |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 2 |
| Ilość złącz zas. SATA | 3 |
| Zasilacz modularny | Nie |
| Moc zasilacza | 400 W |
| Wentylator | 12 cm |
| PFC | Aktywny |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |