zasilacze
Zasilacz Smart BX1 650W
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin : 2
- Ilość złącz zas. Floppy: 1
- Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V: 1
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 4 in stock
179.07 zł / szt
220.26 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Thermaltake |
|---|---|
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 2 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 1 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Wymiary | 150 x 86 x 140 mm |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 4 |
| Ilość złącz zas. SATA | 6 |
| Zasilacz modularny | Nie |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Bronze |
| Moc zasilacza | 650 W |
| Wentylator | 12 cm |
| PFC | Aktywny |
| Złącze zas. MB | 24 pin |
| Oznaczenia |
| Weight | 204 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 200 x 250 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |