zasilacze
Zasilacz sieciowy E5 280W USB-C
- Wtyczka: USB-C
- Wymiary:
162 x 78 x 23 mm
- Waga: 0.7
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 11 in stock
508.31 zł / szt
625.22 zł gross
Zasilacz sieciowy E5 280W USB-C
Szybko ładujący zasilacz USB-C 280 W zapewnia stałą łączność w dowolnym miejscu.
Technical Specifications
| Brand | Dell |
|---|---|
| Wtyczka | USB-C |
| Wymiary | 162 x 78 x 23 mm |
| Waga | 0.7 |
| Przeznaczenie | sieciowy |
| Moc zasilacza | 280 |
| Pasuje do |
|
| W opakowaniu |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 860 kg |
|---|---|
| Dimensions | 410 x 210 x 60 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |