zasilacze
Zasilacz sieciowy 360W 7.4mm
- Pasuje do:
- Alienware 16 Area-51 AA16250
- Alienware 18 Area-51 AA18250
- Alienware m16 R1 (AMD)
- Alienware M16 R2
- Alienware m18 R1 (AMD)
- Alienware M18 R2
- Alienware x16 R2
- Wtyczka: 7,4 mm
- Wymiary:
189 x 86 x 25 mm
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 10 in stock
523.95 zł / szt
644.46 zł gross
Zasilacz sieciowy 360W 7.4mm
Produkt ten został przetestowany i zatwierdzony do użytku na systemach firmy Dell w celu zapewnienia współpracy z komputerem. W przypadku używania z systemem marki Dell jest objęty pomocą techniczną firmy Dell.
Technical Specifications
| Brand | Dell |
|---|---|
| Pasuje do |
|
| Wtyczka | 7,4 mm |
| Wymiary | 189 x 86 x 25 mm |
| Waga | 1 |
| Przeznaczenie | sieciowy |
| Moc zasilacza | 360 |
| W opakowaniu |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 1300 kg |
|---|---|
| Dimensions | 420 x 210 x 60 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |