zasilacze
Zasilacz HP 90W Smart AC W5D55AA#ABB
- Wtyczka: 4,5 mm
- Wymiary:
127 × 50 × 29 mm
- Waga: 370
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
103.85 zł / szt
127.74 zł gross
Zapewnij swojemu notebookowi HP optymalne zasilanie i kompensację wahań mocy dzięki zasilaczowi HP 90 W AC. Jako zasilacz zamienny lub rezerwowy - odpowiednie złącze zawsze pod ręką.
Kontrolowany i efektywny przepływ
Pracuj z ufnością i optymalną wydajnością przy użyciu technologii Smart-Pin i zmniejsz ryzyko przepięć czerpiąc tylko minimalną potrzebną moc.
Niezawodne użytkowanie
Spokojna i pewna praca dzięki standardowej, rocznej, ograniczonej gwarancji HP.
Technical Specifications
| Brand | HyperX |
|---|---|
| Wtyczka | 4,5 mm |
| Wymiary | 127 × 50 × 29 mm |
| Waga | 370 |
| Przeznaczenie | sieciowy |
| Napięcie wyjściowe | 19 |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 1.5 |
| Moc zasilacza | 90 |
| Pasuje do | Notebooki ze złączem AC jack 4,5 mm |
| W opakowaniu |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 520 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 130 x 240 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |