Zasilacz Elementum E5 550 W
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V : 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin : 1
- Ilość złącz zas. Floppy: 0
- Full specification
Elementum E5 550 W to stabilny zasilacz z certyfikatem 80 PLUS, który sprawdzi się zarówno jako model wykorzystywany przez integratorów PC, jak i w przypadku składania komputera w domowych warunkach. Wyposażony w niezbędne okablowanie umożliwi zasilenie karty graficznej z wykorzystaniem 2 złączy PCI-E (8 oraz 6-pinowego) a dzięki głębokiej czarnej kolorystyce będzie estetycznie prezentował się nawet w mniej okazałych PC.
- Bezpieczna praca zabezpieczenia OVP, UVP, SCP, OPP i SIP chronią Twój komputer między innymi przed zwarciami i przeciążeniem. Dzięki nim w razie awarii albo przepięcia ze strony instalacji elektrycznej zasilacz się po prostu wyłączy.
- Cichy wentylator 12-centymetrowy wentylator zaprojektowany w taki sposób, by zapewniać wysoką wydajność chłodzenia bez głośnego szumu.
- 3 lata gwarancji każdy zasilacz Elementum E5 550 W nabyty w sprzedaży detalicznej objęty jest 3-letnią gwarancją producenta.
Bezpieczna praca
Szereg zabezpieczeń (OVP, UVP, SCP, OPP i SIP) chroni Twój komputer między innymi przed zwarciami i przeciążeniem. W praktyce oznacza to, że każda awaria albo przepięcie ze strony instalacji elektrycznej spowoduje natychmiastowe wyłączenie zasilacza Elementum E5 550 W.
12-centymetrowy wentylator
Za chłodzenie w Elementum E5 550 W odpowiada 12-centymetrowy wentylator. Dzięki niemu cały zasilacz utrzymuje niską temperaturę nawet podczas wymagających zadań, a Ty możesz korzystać z PC bez monotonnego szumu w tle.
| Weight | 1563 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 240 x 190 cm |
Technical Specifications
| Brand | Endorfy |
|---|---|
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 1 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. PATA | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen. | 0 |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR | 0 |
| Wymiary | 87 x 140 x 150 mm |
| Pozostałe parametry | Zabezpieczenia:
|
| Ilość złącz zas. MOLEX | 2 |
| Ilość złącz zas. SATA | 4 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 1 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Zasilacz modularny | Nie |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS |
| Moc zasilacza | 550 W |
| Format | ATX |
| Wentylator | 12 cm |
| PFC | Aktywny |
| Złącze zas. MB | 24 pin |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |