zasilacze
Zasilacz CL-650B 650W 80PLUS BRONZE
- Zabezpieczenia / filtry: Przeciwprzeciążeniowe
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V : 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin : 2
- Full specification
Status: Out of stock
142.27 zł / szt
174.99 zł gross
Technical Specifications
| Brand | ASRock |
|---|---|
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 2 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. PATA | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen. | 0 |
| Ilość złącz zas. 12VHPWR | 0 |
| Ilość złącz USB 10P | 0 |
| Wymiary | 86 x 150 x 140 mm |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 2 |
| Ilość złącz zas. SATA | 4 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Zasilacz modularny | Nie |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Bronze |
| Moc zasilacza | 650 W |
| Wentylator | 12 cm |
| PFC | Aktywny |
| Złącze zas. MB | 24 pin |
| Oznaczenia |
| Weight | 2470 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 270 x 200 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |