zasilacze awaryjne
Zasilacz awaryjny 9E3000IXL
- Wymagania środowiskowe:
- Zakres temoeratury od 0°C do 40°C
- Wilgotność względna 095%, bez kondensacji
- Liczba akumulatorów: 0
- Moc czynna: 2400
- Full specification
Status: Out of stock
3 470.53 zł / szt
4 268.75 zł gross
Eaton 9E UPS XL, 3000 VA, 2400 W, wejście: C20, wyjście: (6) C13, (1) C19, wieża
Technical Specifications
| Brand | Eaton |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Liczba akumulatorów | 0 |
| Moc czynna | 2400 |
| Porty zasilania wy. | 1 x IEC-C19 |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Wymiary | 190 x 330 x 399 mm |
| Waga | 7.9 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Typ obudowy | Rack |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | czarny |
| Weight | 11900 kg |
|---|---|
| Dimensions | 330 x 495 x 460 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |