zasilacze
Zasilacz APB-700B8 700WPSU bulk
- Bezpieczeństwo:
- AFC (automatyczna kontrola prędkości obrotowej wentylatora)
- OPP (zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe)
- OVP (zabezpieczenie przeciwprzepięciowe)
- SCP (zabezpieczenie przeciwzwarciowe)
- SIP (ochrona przed przepi
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V : 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin : 2
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
137.54 zł / szt
169.17 zł gross
Zasilacz APB-700B8
Seria Value oferuje zarówno jakość, jak i wydajność przy bardzo konkurencyjnej cenie. Sprawność zasilaczy serii Value jest potwierdzona certyfikatem 80 PLUS 230V EU. Wyposażony w ogromną liczbę wymaganych złączy, długie natywne kable i cichobieżny wentylator z zainstalowaną płytą termiczną, zasilacz pracuje cicho przy pełnym obciążeniu i zapewnia Real Power, zachowując jednocześnie wszystkie zasady bezpieczeństwa. Seria zasilaczy Value posiada certyfikaty CE, CB, EAC oraz TÜV.
Technical Specifications
| Brand | Chieftec |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 2 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 1 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Waga | 1.42 |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 2 |
| Ilość złącz zas. SATA | 4 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Zasilacz modularny | Nie |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS |
| Moc zasilacza | 700 W |
| Wentylator | 12 cm |
| PFC | Aktywny |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Oznaczenia |
| Weight | 1220 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 x 160 x 220 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |