zasilacze
Zasilacz APB-600B8 600W PSU bulk
- Ilość złącz zas. 4-pin 12V : 0
- Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin : 2
- Ilość złącz zas. Floppy: 1
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 29 in stock
127.98 zł / szt
157.42 zł gross
Zasilacz APB-600B8 600W PSU bulk
Serii Value oferuje zarówno jakość, jak i wydajność przy bardzo konkurencyjnej cenie. Sprawność zasilaczy serii Value jest potwierdzona certyfikatem 80 PLUS 230V EU. Wyposażony w ogromną liczbę wymaganych złączy, długie natywne kable i cichobieżny wentylator z zainstalowaną płytą termiczną, zasilacz pracuje cicho przy pełnym obciążeniu i zapewnia Real Power, zachowując jednocześnie wszystkie zasady bezpieczeństwa. Seria zasilaczy Value posiada certyfikaty CE, CB, EAC oraz TÜV.
Technical Specifications
| Brand | Chieftec |
|---|---|
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 2 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 1 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Wymiary | 140 x 150 x 87 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Ilość złącz zas. MOLEX | 2 |
| Ilość złącz zas. SATA | 4 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Zasilacz modularny | Nie |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS |
| Moc zasilacza | 600 W |
| Wentylator | 12 cm |
| PFC | Aktywny |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Oznaczenia |
| Weight | 1420 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 x 230 x 160 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |