zasilacze awaryjne
Zasilacz 9SX 1000i Tower LCD/USB/RS232
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura podczas pracy: 0-40 st.C
- Poziom hałasu: 41 dB
- Porty zasilania we.: IEC-C14
- Moc czynna: 900
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 1 in stock
3 209.12 zł / szt
3 947.22 zł gross
Zasilacz UPS z podwójną konwersją online 1000 VA/930 W, wielojęzyczny wyświetlacz LCD, licznik energii, 6 gniazd IEC 10 A (2 zarządzalne grupy), gniazdo na opcjonalną kartę zarządzania, USB i porty szeregowe, styki bezpotencjałowe, złącze RPO, oprogramowanie do zarządzania zasilaniem kompatybilne z wirtualnym środowiskiem, baterie wymienialne podczas pracy urządzenia, długi czas pracy awaryjnej z czterema opcjonalnymi modułami EBM.
Technical Specifications
| Brand | Eaton |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Porty zasilania we. | IEC-C14 |
| Moc czynna | 900 |
| Czas ładowania | 56 |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Wymiary | 252 x 160 x 387 mm |
| Waga | 14.8 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Napięcie | 230 |
| Video | |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Typ obudowy | Tower |
| Oznaczenia | |
| Moc pozorna | 1000 VA |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Kolor | czarny |
| Weight | 17000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 290 x 570 x 370 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |