akcesoria do monitoringu
Zasilacz 12V/1A DS-2FA1205-C8(EUR)
- Pasuje do:
DS-2FA1205-C8(EUR) i podobnych kamer
- Złącza: 2 x CS
- Wymiary:
130 × 94 × 34 mm
- Full specification
Status: Out of stock
49.00 zł / szt
60.27 zł gross
Zasilacz 12V/1A DS-2FA1205-C8(EUR)
Wielokanałowy SMPS, 60 W, 12 VDC/1 A maks. na kanał, maks. prąd całkowity 5 A
- Zabezpieczenie przed nadmiernym prądem/zwarciem/napięciem
- Dobre parametry EMC
- Kompaktowe rozmiary; możliwość zastosowania w kamerach
- Szeroki zakres napięcia wejściowego: 150 do 285 VAC
| Weight | 347 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 x 145 x 148 cm |
Technical Specifications
| Brand | Hikvision |
|---|---|
| Pasuje do | DS-2FA1205-C8(EUR) i podobnych kamer |
| Złącza | 2 x CS |
| Wymiary | 130 × 94 × 34 mm |
| Zasilanie | Uwe AC: 150 do 285 VAC |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |