źródła światła
Żarówka kolorowa smart
- Wymiary:
60 x 60 x 112 mm
- Pozostałe parametry:
- Współczynnik kształtu: A60
- Waga netto: 47,5 g
- Klasa efektywności energetycznej: F
- Certyfikat: CE
- Utrzymanie strumienia świetlnego: 93,1%
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Full specification
Status: Out of stock
36.00 zł / szt
44.28 zł gross
| Weight | 70 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 60 x 150 cm |
Technical Specifications
| Brand | IMOU |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 60 x 112 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Temperatura barwowa | 6500 |
| Strumień świetlny | 806 |
| Kąt świecenia | 220 |
| Gwint | E27 |
| Barwa światła | kolorowa |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |