Zapora sieciowa USGFLEX100HP-EU0101F
- WiFi: Tak
- Porty we/wy: 1 x 10/100/1000 Mbit/s PoE
- Przepustowość zapory: 4000
- Full specification
Seria USG FLEX H, nazwana ze względu na przełomową, wysoką wydajność, zapewnia ultraprzepustowość zapór sieciowych/UTM/VPN z wydajnymi interfejsami multi-gig i PoE+, przygotowując Cię na erę multi-gig. Wyposażona w chmurę Zyxel AI, seria USG FLEX H oferuje najlepszą w swojej klasie, wielowarstwową ochronę, aby zapewnić Twojej firmie bezproblemową ochronę przed narastającymi cyberzagrożeniami. USG FLEX H, z ulepszonym SecuExtender, ułatwia rozszerzenie tego samego poziomu zabezpieczeń na wszystkie sieci zdalne, udowadniając, że użytkownicy małych i średnich firm mogą również korzystać z zabezpieczeń klasy korporacyjnej z błyskawiczną prędkością.
Ultrawysoka wydajność
Dzięki wielordzeniowemu sprzętowi nowej generacji i technologii Fastpath, seria USG FLEX H została zaprojektowana z dedykowanymi zasobami systemowymi, aby zminimalizować czas przetwarzania pakietów, zmniejszyć opóźnienia i przyspieszyć przepływ ruchu. Została również zaprojektowana z myślą o optymalnym wykorzystaniu procesorów w celu zwiększenia wydajności, co razem zapewnia doskonałą wydajność, odpowiadającą potrzebom sieci o dużej prędkości.
Cyberbezpieczeństwo w chmurze oparte na sztucznej inteligencji
Wykorzystuje inteligencję chmurową opartą na sztucznej inteligencji, aby zapewnić wielowarstwową ochronę o wysokim poziomie bezpieczeństwa w całej sieci. Chroni przed atakami zewnętrznymi i wewnętrznym nadużyciem dzięki zaawansowanym usługom, takim jak piaskownica chmurowa, ochrona przed złośliwym oprogramowaniem, zapobieganie włamaniom, filtrowanie DNS/IP/URL i patrolowanie aplikacji. Filtrowanie stron internetowych ogranicza szkodliwe lub nieodpowiednie treści, a kształtowanie ruchu i filtrowanie geo-IP usprawniają egzekwowanie zasad.
Szybki i wydajny uOS
Seria USG FLEX H wprowadza nasz najnowszy, wydajny uOS. Został zaprojektowany z myślą o zwiększeniu bezpieczeństwa, skróceniu czasu reakcji systemu, natychmiastowym wprowadzaniu zmian w konfiguracji oraz optymalizacji zarządzania konfiguracją i zasadami bezpieczeństwa dzięki nowemu, intuicyjnemu interfejsowi użytkownika (UX).
Pakiet Entry Defense
W zestawie ze sprzętem pakietu Entry:
- Reputation Filter
- SecuReporter
- Pakiet Nebula Pro
| Weight | 1936 kg |
|---|---|
| Dimensions | 283 x 190 x 95 cm |
Technical Specifications
| Brand | Zyxel |
|---|---|
| WiFi | Tak |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s PoE |
| Przepustowość zapory | 4000 |
| Przepustowość VPN | 900 |
| IPsec VPN | 50 |
| SSL VPN | 25 |
| Maks. ilość sesji | 300000 |
| Standardy | 802.11ax |
| Funkcje VPN |
|
| Przepustowość antywirusa | 1000 |
| Przepustowość IPS | 1500 |
| Funkcje | User Aware |
| Wymiary | 216 x 143 x 33 mm |
| Waga | 1.05 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |