Płyta główna Z890 AERO
- Model:
Z890 AERO G
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 11
- Złącza dostępne na płycie: 3 x Adresowalna dioda LED
- Full specification
Kreatywność zaczyna się tutaj
Płyty główne z serii AERO to innowacyjne rozwiązanie dla twórców treści, które pozwala im sprostać wymagającym zadaniom kreatywnym, takim jak renderowanie 3D i edycja długich filmów.
- Doskonała łączność
- Rozszerzalna grafika
- Ultraszybka pamięć masowa
- Obsługuje procesory Intel Core Ultra (seria 2)
- VisionLINK/TB: jeden port USB-C do przesyłania wideo, danych i ładowania
- Maksymalna skalowalność: 2 gniazda PCIe x16 dla wielu procesorów graficznych
- Rozszerzona łączność: THUNDERBOLT 4 Type-C z DP-Alt, HDMI
- Ultraszybkie przechowywanie danych: 5 gniazd M.2, w tym 1 PCIe 5.0 x4
- Błyskawiczne sieci: Daul 2,5 GbE LAN i Wi-Fi 7 z kierunkową anteną o bardzo wysokim wzmocnieniu
- Cyfrowe podwójne rozwiązanie VRM 16+1+2 faz
- WIFI EZ-Plug: szybka i łatwa konstrukcja do instalacji anteny Wi-Fi
- EZ-Latch Plus: gniazda PCIe i M.2 z szybkim zwalnianiem i konstrukcją bezśrubową
- EZ-Latch Click: radiatory M.2 z konstrukcją bezśrubową
- Sensor Panel Link: wbudowany port wideo dla bezproblemowej konfiguracja panelu w obudowie
- Przyjazny interfejs użytkownika: Multi-Theme, sterowanie wentylatorem AIO i automatyczne skanowanie Q-Flash w BIOS-ie i oprogramowaniu
- D5 Bionic Corsa dla nieskończonej wydajności pamięci
- AI Perfdrive: zapewnia użytkownikom optymalny i dostosowany profil ustawień BIOS-u
- Zgodność z klasą Premium: 4*DDR5 z obsługą modułów pamięci XMP
- Wydajne chłodzenie: VRM Thermal Armor Advanced i M.2 Thermal Guard L
- Dźwięk wysokiej rozdzielczości: ALC1220 i kondensatory klasy audiofilskiej WIMA
- Gniazdo PCIe UD X: gniazdo PCIe 5.0 x16 o 10-krotnie większej wytrzymałości dla karty graficznej
- Ultratrwała osłona PCIe: metalowa tylna płyta gniazda PCIe x16 zapewniająca zwiększoną trwałość
Technical Specifications
| Brand | Gigabyte |
|---|---|
| Model | Z890 AERO G |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Złącza dostępne na płycie | 3 x Adresowalna dioda LED |
| Liczba gniazd DDR5 | 4 |
| Wymiary | 30.5 cm x 24.4 cm |
| Oprogramowanie |
|
| Maks. wielkość pamięci | 256 |
| Chipset | Intel Z890 Express Chipset |
| Interfejs sieciowy | LAN
Moduł komunikacji bezprzewodowej
|
| Maksymalna ilość urządzeń SATA | 4 |
| Szczegółowe dane o interfejsach dysków/napędów | CPU: |
| Grafika | Zintegrowany procesor graficzny - obsługa Intel HD Graphics: |
| Karta dźwiękowa | Realtek ALC1220 CODEC |
| Porty USB na tylnym panelu | 9 |
| Porty USB do wyprowadzenia z płyty | 8 |
| Bios |
|
| Liczba portów USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 | 6 |
| Liczba portów USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 | 5 |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x M.2 |
| Port / Złącze COM | Nie |
| Port / Złącze LPT | Nie |
| Gniazdo procesora | LGA1851 |
| Zintegrowany procesor | Tak |
| Producent chipsetu | Intel |
| Częstotliwość szyny pamięci | 9200 MHz |
| RAID | Tak |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| FireWire (IEEE 1394) | Nie |
| Format płyty | ATX |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Oznaczenia | |
| Złącza zewnętrzne | 2 x SMA |
| Weight | 2335 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 x 275 x 340 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |