pojazdy
Wywrotka w pudełku Workies
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 18 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegół
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
01260
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 11 in stock
13.92 zł / szt
17.12 zł gross
Wywrotka w pudełku Workies
Wywrotka wykonana z wytrzymałego tworzywa ABS z wysokiej jakości gumowanymi kołami. Osie ze stali ocynkowanej 4 mm.
| Weight | 150 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 180 x 100 cm |
Technical Specifications
| Brand | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 18 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegół |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 01260 |
| Rodzaj | Wywrotki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Seria pojazdów | brak |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 18 x 7 x 10 cm |
| Wysokość | 12 |
| Wymagania wiekowe | 18 |
| Materiał | ABS |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |