mostki/wzmacnianie sygnału
WRE6505 v2 Wireless Range Extneder AC750
- Porty we/wy: 1 x 10/100 Mbit/s
- Standardy: 802.11g
- Pasmo: 5 GHz
- Full specification
Status: Out of stock
68.95 zł / szt
84.81 zł gross
| Weight | 245 kg |
|---|---|
| Dimensions | 95 x 140 x 120 cm |
Technical Specifications
| Brand | Zyxel |
|---|---|
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 5 GHz |
| Wymiary | 54.8 x 45.2 x 77.8 mm |
| Waga | 88.6 |
| Zasilanie | 100 V to 240 V AC, 50/60 Hz |
| Funkcje specjalne | - Repeater mode |
| Wymagania sprzętowe | |
| Unboxing | |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |