akcesoria
Wózek 3w1 MC&Q
- Nr katalogowy:
7600253117
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: Out of stock
175.56 zł / szt
215.94 zł gross
MC&Q Wózek 3 w 1
Wielofunkcyjny wózek 3w1: gondola, spacerówka i wózek głęboki. Łatwy montaż, oryginalne wzornictwo Maxi Cosi. Metalowa konstrukcja, gumowe, skrętne
przednie koła, ergonomiczne uchwyty, koszyk na drobiazgi. Dla lalek do 42 cm (lalki brak w zestawie). Rączka na wysokości 64 cm.
| Weight | 3458 kg |
|---|---|
| Dimensions | 195 x 335 x 535 cm |
Technical Specifications
| Brand | Smoby |
|---|---|
| Nr katalogowy | 7600253117 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Wózki |
| Wymiary | 54,5 x 38,5 x 64 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Różowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |