wizualizery
Wizualizer F17+
- Przetwornik obrazu: CMOS
- Głowica: Flexible
- Źródło światła: 1 x LED
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 3 in stock
1 356.00 zł / szt
1 667.88 zł gross
AVer F17+ to nowoczesny wizualizer, który łączy wysoką jakość obrazu z funkcjonalnością, idealnie sprawdzając się w środowiskach edukacyjnych i biznesowych.
Kluczowe cechy:
- Wysoka rozdzielczość
13-megapikselowy sensor CMOS zapewnia obraz w jakości 4K przy 60 klatkach na sekundę. Pozwala to na prezentowanie nawet najdrobniejszych szczegółów w najwyższej jakości. - Zaawansowane powiększenie
23-krotny zoom cyfrowy umożliwia precyzyjne przybliżanie obiektów, bez utraty jakości obrazu. - Elastyczne ramię 360°
Giętkie ramię daje pełną swobodę w ustawieniu kamery pod dowolnym kątem idealne do prezentacji dokumentów, obiektów 3D czy demonstracji praktycznych. - Płynna praca w czasie rzeczywistym
Płynna transmisja obrazu bez opóźnień sprawia, że kamera doskonale nadaje się do interaktywnych zajęć i zdalnego nauczania. - Łatwość integracji i obsługi
Plug-and-play z portem USB i HDMI, kompatybilność z większością platform edukacyjnych oraz intuicyjne oprogramowanie AVerTouch zapewniają szybką i bezproblemową obsługę.
Zastosowanie:
AVer F17+ to idealne rozwiązanie dla nauczycieli, trenerów i prelegentów, którzy chcą wzbogacić swoje prezentacje o dynamiczny obraz w najwyższej jakości. Świetnie sprawdza się zarówno w klasie, jak i podczas transmisji online.
| Weight | 3500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 300 x 440 x 140 cm |
Technical Specifications
| Brand | AVerMedia |
|---|---|
| Przetwornik obrazu | CMOS |
| Głowica | Flexible |
| Źródło światła | 1 x LED |
| Liczba klatek na sekundę | 60 |
| Liczba pikseli efektywna | 13 Mpix |
| Obszar skanowania | 438 x 327 mm |
| Pamięć | 200 |
| Wymiary |
|
| Waga | 2.5 |
| Pozostałe parametry |
|
| Zoom cyfrowy | 23 |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |