mostki/wzmacnianie sygnału
WiFi Range Extender EX6120 Essentials Edition 802.11ac
- Porty we/wy: 1 x 10/100/1000 Mbit/s
- Liczba anten : 2
- Bezpieczeństwo:
WiFi Protected Access® (WPA/WPA2-PSK), WEP
- Full specification
Status: Out of stock
183.14 zł / szt
225.26 zł gross
| Weight | 360 kg |
|---|---|
| Dimensions | 176 x 145 x 100 cm |
Technical Specifications
| Brand | Netgear |
|---|---|
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Liczba anten | 2 |
| Bezpieczeństwo | WiFi Protected Access® (WPA/WPA2-PSK), WEP |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11ac |
| Wymiary | 122 x 74 x 38 mm. |
| Waga | 293 |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Akcesoria w zestawie | - AC1200 WiFi Range Extender (EX6150) |
| Wymagania sprzętowe | - Router 2.4 i / lub 5GHz 802.11a / b / g / n / ac |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |