rejestratory
Wideorejestrator T800
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Kąt widzenia: 136
- Full specification
Status: Out of stock
132.73 zł / szt
163.26 zł gross
Kamera samochodowa Imou DHI-DAE-LC5500GWV-T800 to wysokiej rozdzielczości rejestrator jazdy, który zapewnia łatwą instalację i obsługę. Urządzenie komunikuje się z aplikacją DH Dashcam za pomocą wbudowanego modułu Wi-Fi.
Wbudowany czujnik G-Sensor automatycznie blokuje aktualnie nagrywany film w przypadku wykrycia kolizji lub silnych wibracji, zapobiegając jego nadpisaniu. Kamera obsługuje karty microSD o pojemności do 128 GB. Wbudowany mikrofon i głośnik umożliwiają nagrywanie oraz odtwarzanie dźwięku.
| Weight | 202 kg |
|---|---|
| Dimensions | 55 x 136 x 125 cm |
Technical Specifications
| Brand | IMOU |
|---|---|
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Kąt widzenia | 136 |
| Wymiary | 139 x 124 x 54 mm |
| Waga | 300 |
| Matryca | 1/2.9'' CMOS |
| Zasilanie | DC 5V/2.5A |
| Format zapisu | JPG |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |