domofony/videofony
Wideodomofon DS-KIS213
- Separator:
Stacja wewnętrzna
- Liczba klatek na sekundę: 60
- Kąt widzenia przekątna: 141
- Full specification
Status: Out of stock
275.64 zł / szt
339.04 zł gross
| Weight | 1136 kg |
|---|---|
| Dimensions | 93 x 375 x 200 cm |
Technical Specifications
| Brand | Hikvision |
|---|---|
| Separator | Stacja wewnętrzna |
| Liczba klatek na sekundę | 60 |
| Kąt widzenia przekątna | 141 |
| Kąt widzenia poziomy | 117 |
| Kąt widzenia pionowy | 70 |
| Wymiary | 178 x 132 x 19 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Mikrofon | Tak |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 1024 x 600 |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |