chłodzenie obudowy
Wentylator Zephyr 120 (EY4A017)
- Podświetlenie: Nie
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Rodzaj złącza: 3-pin
- Full specification
Status: Out of stock
11.84 zł / szt
14.56 zł gross
Wentylator Zephyr 120 (EY4A017)
Zephyr 120 potrafi ochłodzić jak szklanka (lub dwie) zimnej wody w upalny letni dzień. W najwyższym miejscu ma 120 mm wystarczająco, żeby zmieścił się w mniejszej obudowie komputera i przyjemnie obniżył temperaturę Twoich komponentów.
Wentylator płynnie pracuje na wytrzymałym łożysku FDB. Do tego spokojnie mieści się w większości obudów, a dzięki długiemu na 600 mm przewodowi nie musisz specjalnie gimnastykować się przy instalacji. W pakiecie jest też instrukcja, dzięki której podłączysz go dosłownie w moment nawet, jeśli to Twój pierwszy montaż w życiu. Kolejne trwają jeszcze krócej sami to sprawdziliśmy ;)
| Weight | 148 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 x 125 x 150 cm |
Technical Specifications
| Brand | Endorfy |
|---|---|
| Podświetlenie | Nie |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Rodzaj złącza | 3-pin |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1100 |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wymiary | 120 x 120 x 25 mm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 12 cm |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |