chłodzenie obudowy
Wentylator VGA 40x40x10 3-Pin
- Podświetlenie: Nie
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Rodzaj złącza: 3-pin
- Full specification
Status: Out of stock
9.30 zł / szt
11.44 zł gross
Wentylator VGA 40 x 40 x 10 3-Pin
Lepszy przepływ powietrza wewnątrz systemu zwiększa jego stabilność. Chroń swój sprzęt i zapobiegaj jego przegrzaniu dzięki temu wentylatorowi chłodnicy.
- Chłodzi obudowę
- Wyjątkowo trwałe i niezawodne
- Do 4000 obr./min
- Super wytrzymałe łożysko kulkowe
- Super cicha praca
Technical Specifications
| Brand | Gembird |
|---|---|
| Podświetlenie | Nie |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Rodzaj złącza | 3-pin |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 4000 |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wymiary | 40 x 40 x 10 mm. |
| Waga | 15 |
| Pozostałe parametry | - Wytrzymałość: 30000 godzin |
| Wentylator | 4 cm |
| Oznaczenia |
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 50 x 50 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |