chłodzenie CPU
Wentylator SickleFlow Edge 360 ARGB
- Poziom hałasu: 38.5
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Prędkość wentylatora (maks.): 2500
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 20 in stock
129.24 zł / szt
158.97 zł gross
Przedstawiamy SickleFlow Edge 360 ARGB, najnowszy dodatek do znanej serii SickleFlow. Ten najnowocześniejszy wentylator oferuje wszystkie cechy konstrukcyjne o wysokiej wydajności, których oczekujesz od linii produktów SickleFlow, teraz z dodatkowymi korzyściami dla jeszcze lepszych wrażeń. Powiększone łopatki wentylatora zwiększają moc chłodzenia, a pusta konstrukcja ramy zapewnia, że wentylator pozostaje lekki bez uszczerbku dla trwałości. Pojedynczy modułowy kabel do oświetlenia i zasilania usprawnia konfigurację, a dzięki zaledwie 4 śrubom instalacja jest dziecinnie prosta. Ciesz się konfigurowalnym adresowalnym oświetleniem RGB, w pełni sterowanym za pomocą naszego wewnętrznego oprogramowania MasterCTRL.
| Weight | 650 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 420 x 135 cm |
Technical Specifications
| Brand | Cooler Master |
|---|---|
| Poziom hałasu | 38.5 |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2500 |
| Przepływ powietrza | 190 |
| Rodzaj złącza | 4-pin |
| Prędkość wentylatora (min.) | 690 |
| Podświetlenie | ARGB |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Wymiary | 361 x 122 x 26.5 mm |
| Waga | 460 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 12 cm |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |